دانلود کتاب زبان اصلی خرید و دانلود کتاب Schriften / Land der unbegrenzten Zumutbarkeiten. Schriften 4 : Deutsche Reflexionen (1)

[ad_1]

“چه احساساتی در اولین سفر من به آلمان پس از جنگ در سال 1950 رخنه کرد؟” غمگین ، ناامید ، عصبانی ، سرکش ، همه با هم ؛ و همه اینها در تغییر مداوم است. جمهوری فدرال آلمان تنها یک سال زودتر تأسیس شد و اعلامیه بسیار خوشایند بود. از طرف دیگر ، می توانید بگویید مردم چنان درگیر نگرانی های روزمره هستند که می توان تا حدی فهمید که زیاد درباره آنها فکر نمی کند. البته بعداً ، اینها تأثیرات بسیار بدتری داشتند ، که البته بعد هم پیشرفت کردند. “اولریش سونمان؛ مطالب: فضای داخلی و تبلیغات – اسیدی شدن غرب – اتحاد آلمان و سیاست برای همیشه در مورد آن صحبت کردن – خودانگیختگی و تجهیزات – دنیای اسپوتنیک و کسانی که باقی مانده اند – اسرار عمو آلوئی – افراد روی نیمکت هاینریش بل ، نامه ای از منطقه راین (XVIII) (DIE ZEIT ، 6.9.63) “دوست عزیز ، علاوه بر داستان های گریم ، من اکنون سرزمین نامعقول نامحدود را می خوانم ، که برای من فرستادی ، و با کمال تعجب متوجه شدم که این دو کتابها به روشی عجیب اضافه می شوند: هر دو چیزی هستند که شما احتمالاً “بخصوص آلمانی” می خوانید – من فقط آن را آلمانی می نامم. “عالی” همانطور که شما آن را صدا می کنید ، اما من نمی توانم آن را پیدا کنم. من تعجب می کنم که چنین کتابی آنطور که واقعاً درک نمی شود: هیجان انگیز. اما متأسفانه ما همیشه به دنبال احساسات در مرزها و در زمینه بالینی هستیم. اگر فکر می کنید این کتاب یک کتاب فکری است ، من با نگرانی تعجب می کنم که آیا روشنفکران برای دیدن آن هوش کافی ندارند؟

[ad_2]

دانلود پی دی اف کتاب خرید و دانلود کتاب Schriften / Land der unbegrenzten Zumutbarkeiten. Schriften 4 : Deutsche Reflexionen (1)