دانلود کتاب زبان اصلی خرید و دانلود کتاب The Awe Factor : How a Little Bit of Wonder Can Make a Big Difference in Your Life (Inspirational Gift for Friends, Personal Growth Guide)

[ad_1]

چگونه می توان هیبت ، معنا و معجزات را در زندگی روزمره پیدا کرد “در جهانی که اخبار بد به مراتب بیشتر از خوب است ، کتاب Awe Factor آلن کلاین به شما کمک می کند تا به استقبال بروید و روح را شفا دهید” – مگی عمان شانون ، نویسنده کتاب دعا برای شفا ، دعا برای امید و تسلیت ، و نویسنده کتاب ساختن صلح ، و آلن کلاین ، مجری TEDx ، برای کشف و تعریف هیبت برمی گردد. وی در آخرین کتاب خود به خوانندگان نشان می دهد که چگونه با گشودن چشمان ترس و حیرت از اطراف خود ، از شر روزمرگی های زندگی فرار کنند. او توانایی انسان در ترس و وحشت را مطالعه می کند. احساس هیبت یعنی چه؟ یا به عبارت ساده تر ، هیبت چیست؟ کلاین با پشتیبانی جدیدترین تحقیقات در تلاش است هیبت و تأثیرات آن را بر سلامتی و شادی تعیین کند. به عنوان مثال ، در ده سال گذشته ، دانشمندان ، از جمله چیزهای دیگر ، ترس و وحشت را کشف کرده اند: ما را با دیگران ارتباط می دهد میزان استرس را کاهش می دهد احساسات مثبت را افزایش می دهد دلسوزی ما را افزایش می دهد خلاقیت ما را افزایش می دهد بسیاری از دلایل احساس ترس و هیبت. Awe Factor با سمپاشی معنوی و علمی ، خوانندگان را به سمت کشف یک پدیده انسانی سوق می دهد. از تحقیقات گرفته تا الهام بخشیدن به داستان های دست اول ، کلین در مورد احساس هیبت ، معنا و هدف تأمل می کند. و با داشتن ابزارها ، نکات و تکنیک های تحریک کننده پاداش ، به خوانندگان کمک می کند تا بیشتر آگاه شوند و هیبت و شگفتی های زندگی آنها را افزایش دهند. اگر از کتاب هایی مانند ترس ، هیبت ، کتاب دلخوشی ها یا کتاب عالی لذت برده اید ، پس فاکتور هیبت را دوست خواهید داشت.

[ad_2]

دانلود پی دی اف کتاب خرید و دانلود کتاب The Awe Factor : How a Little Bit of Wonder Can Make a Big Difference in Your Life (Inspirational Gift for Friends, Personal Growth Guide)