دانلود کتاب زبان اصلی دانلود کتاب های خارجی و خرید کتاب الکترونیکی در ایبوک رالی

[ad_1]

دانلود کتاب

پیشرفت در فناوری باعث شده تا مردم از دستگاه های بسیار هوشمندی مانند تبلت و یک کتاب خوانندگان دیجیتال (ابزار هدف گیری) دانلود کتاب به صورت الکترونیکی و مطالعه آن) استفاده زیادی کنید. امروزه کتاب های الکترونیکی علاقه مندان بسیاری را در سراسر جهان به خود جلب کرده است. بهترین مزیت کتاب های الکترونیکی اندازه کوچک و قابلیت حمل آسان آنها است. شما می توانید صدها کتاب را در یک حافظه کوچک حمل کنید. این ویژگی به شما کمک می کند تا از نیاز به فضای کتابخانه در خانه خود جلوگیری کنید. به خاطر داشته باشید که نگهداری نسخه های چاپی کتاب بسیار دشوار است. زیرا با گذشت زمان ، بنا به دلایلی ، ممکن است کتاب کیفیت خود را از دست بدهد یا از بین برود. اما کتاب های الکترونیکی هرگز کیفیت خود را از دست نمی دهند. زیرا با بایگانی می توانید چندین نسخه پشتیبان از آن داشته باشید. نسخه های چاپی را نمی توان در داخل نوشت و علامت گذاری کرد. اما بدون آسیب رساندن به کتاب های الکترونیکی ، به راحتی می توانید با کمک یک نرم افزار خاص یادداشت برداری کنید. هر زمان که بخواهید می توانید نسخه ای از آنها را چاپ کنید. ویژگی دیگر امکان افزایش فونت کتاب است ، در حالی که هنگام چاپ این امکان برای شما امکان پذیر نیست. یکی از مزایای کتاب الکترونیکی این است که به راحتی می توانید کلمه یا عبارت مورد نظر را در کتاب جستجو کنید. می توانید کتاب را فقط با یک کلیک از سایت مناسب بارگیری کنید. بنابراین نیازی به مراجعه فیزیکی به بازار و خرید کتاب نیست. این باعث صرفه جویی در وقت شما می شود.

دانلود کتاب های خارجی

امروزه یکی از اصلی ترین موانع پژوهشگران ایرانی ، چگونگی دستیابی به منابع علمی ارزشمند ، به ویژه بارگیری کتاب های دانشگاهی خارجی است. بدون شک این کتاب منبع ارزشمندی محسوب می شود زیرا حاصل سالها تحقیق یک دانشمند است. به دلایلی ، بارگیری کتابهای جدید خارجی برای محققان ایرانی امکان پذیر نیست ، اما راه حل چیست؟ همانطور که اشاره کردیم ، دسترسی به منابع علمی یکی از مشکلات دانشمندان و دانشجویان کشور است. انتشار این کتاب ها از سایت های خارجی مانند آمازون هزینه زیادی دارد. به همین دلیل ما سایت هایی را ارائه می دهیم که به شما امکان می دهد کتابهای pdf خارجی را به صورت رایگان یا با هزینه بسیار کمی بارگیری کنید. برخی از کتابهای خارجی در ایران ترجمه و منتشر شده است. اما برای بسیاری از کتابها ، به ویژه کتاب های جدید ، حتی نسخه زبان اصلی آن در بازار کتاب ایران موجود نیست. بنابراین ، دانشجویان و محققان ایرانی در تهیه منابع علمی خود مشکل خواهند داشت. سایت دانلود کتاب های خارجی رالی کتاب الکترونیکی با دسترسی کامل به همه کتابهای الکترونیکی تازه منتشر شده و همچنین دسترسی کامل به بیش از 6 میلیون کتاب الکترونیکی ، گامی بلند در رفع نیازهای محققان ایرانی برداشته است. سایت کتاب الکترونیکی براساس 10 سال تجربه تیم مدیریتی خود ، کلیه کتابهای ایرانی که نسخه الکترونیکی دارند را در اختیار ایران پایپر و انجمن منابع علمی VR قرار خواهد داد. موتور جستجوی کتاب الکترونیکی قدرتمند Rally امکان جستجو و بارگیری کتاب های خارجی با isbn و نام نویسنده یا ناشر را نیز فراهم کرده است.

کتاب دیگران را بخرید

امروزه خرید کتاب های خارجی یکی از نیازهای اصلی دانشجویان و معلمان ایرانی است. اما دسترسی و بارگیری کتابهای خارجی محدودیت هایی دارد. یکی از آنها محدودیت پرداخت به ارز خارجی است. به دلیل تحریم های بین المللی خرید مستقیم از کتابفروشی های خارجی برای مصرف کنندگان ایرانی امکان پذیر نیست. همچنین با توجه به قیمت ارز در ایران ، خرید کتابهای لاتین به دلیل قیمت بسیار بالای ارز برای دانشجویان و محققان ایرانی مقرون به صرفه نیست. از طرف دیگر ، اکثر کتابهای خارجی که خریداری می شوند قفل نرم افزاری دارند. این امکان دسترسی دائمی به کتاب مورد نظر شما را غیرممکن می کند. با توجه به اینکه بسیاری از سایتهای خرید کتاب خارجی PDF کتاب را مستقیماً در اختیار کاربر قرار نمی دهند ، امکان چاپ یا ارسال برای دیگران وجود ندارد. اگر یک نسخه کاغذی از یک کتاب خارجی خریداری کنید ، باید علاوه بر قیمت کتاب ، هزینه پست را نیز پرداخت کنید. بخاطر داشته باشید که از زمان ارسال کتاب برای تحویل در ایران ، حدود دو تا سه هفته طول خواهد کشید. آخرین نکته ای که باید بخاطر بسپارید وجود سایتهای واسطه ای است که به شما امکان می دهد pdf را با کتابهای خارجی خریداری کنید ، مخصوصاً از سایتهایی مانند آمازون که خودشان به دلیل دریافت پورسانت ، حدود 20 تا 25 درصد قیمت کتاب را ارائه می دهند. با توجه به موارد فوق توصیه می کنیم اگر قصد خرید کتاب شخص دیگری را دارید ، ابتدا آن را در سایت تجمع کتاب الکترونیکی جستجو کنید. سایت ebook Rally به شما امکان می دهد حدود 6 میلیون کتاب خارجی را با تخفیف حداقل 80 درصد از قیمت واقعی بارگیری کنید. لطفاً توجه داشته باشید که همه کتابهای الکترونیکی موجود از تیم رالی کتاب در دسترس شما است. بنابراین ، اگر کتابی را در سایت جستجو کردید و در دسترس نبود ، می توانید با کلیک روی گزینه سفارش کتاب ، آن را درخواست کنید. قیمت کتاب در کمترین زمان ممکن کوتاه خواهد بود و پس از پرداخت در اختیار شما قرار می گیرد.

مزایای خرید کتاب های خارجی از سایت کتاب الکترونیکی:

کتابهایی را با قیمت 10٪ قیمت اصلی کتاب در فروشگاههای خارجی خریداری کنید

کتابهای ارسالی سرانجام ظرف 12 ساعت آماده و ارسال می شوند.

قفل های دیجیتالی ناشران خراب است و می توان کتاب را بدون محدودیت زمانی خواند.

تهیه نسخه pdf واقعی کتابها (بهترین نسخه چاپی) برای تیم تجمع کتابهای الکترونیکی امکان پذیر است.

[ad_2]

دانلود پی دی اف کتاب دانلود کتاب های خارجی و خرید کتاب الکترونیکی در ایبوک رالی