دانلود کتاب زبان اصلی Advances on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications : Proceedings of the 12th International Conference on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications (BWCCA-2017)

[ad_1]

این کتاب گزارش های دوازدهمین کنفرانس بین المللی رایانه ، ارتباطات و برنامه های بی سیم پهن باند را که در 8-10 نوامبر 2017 در بارسلون ، اسپانیا برگزار شد ، گرد هم آورده است. شبکه های اطلاعاتی در حال توسعه سریع هستند. انواع مختلفی از شبکه ها با ویژگی های مختلف ظاهر می شوند و در شبکه های مختلف ادغام می شوند. در نتیجه ، مشکلات متقابل زیادی وجود دارد که می تواند در سطوح مختلف طراحی سخت افزار و نرم افزار اشیا communication ارتباطی و شبکه های ارتباطی بوجود آید. انتظار می رود این شبکه ها تقاضای فزاینده برای استفاده را مدیریت کنند ، از تعداد قابل توجهی از خدمات پشتیبانی کنند ، از کیفیت خدمات (QoS) اطمینان حاصل کنند و استفاده از منابع شبکه را بهینه کنند. موفقیت همه شبکه های IP و فن آوری های بی سیم باعث تغییر نحوه زندگی مردم در سراسر جهان شده است و پیشرفت در یکپارچه سازی الکترونیکی و ارتباطات بی سیم زمینه دسترسی به شبکه های بی سیم در حال حرکت را فراهم می کند ، زیرا دستگاه های الکترونیکی به طور فزاینده ای می توانند با یکدیگر تبادل اطلاعات کنند در عمل. در هر زمان و هر مکان. هدف این کتاب ارائه آخرین یافته ها ، روش ها و تکنیک های توسعه از نظر نظری و عملی از نظر دیدگاه های نوظهور رایانه های باند پهن و بی سیم است.

[ad_2]

دانلود پی دی اف کتاب Advances on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications : Proceedings of the 12th International Conference on Broad-Band Wireless Computing, Communication and Applications (BWCCA-2017)