دانلود کتاب زبان اصلی AWS Certified Security – Specialty Exam Guide : Build Your Cloud Security Knowledge and Expertise As an AWS Certified Security Specialist (SCS-C01)

[ad_1]

اصول امنیتی ابر را بیاموزید و با این راهنمای جامع صدور گواهینامه برای آزمون AWS Security آماده شوید ویژگی های اصلی با استفاده از این راهنمای سریع ، اصول امنیت را بیاموزید مهارت های پیشرفته امنیتی ابر را ایجاد کنید تا راه حل های مثری برای س questionsالات تمرین پاسخ امنیتی ایجاد کنید و آزمون های آزمایشی را انجام دهید با اطمینان در آزمون امتحان قبول شوید شرح کتاب AWS Certified Security – Speciality یک آزمون صدور گواهینامه برای تأیید تجربه شما در امنیت ابر پیشرفته است. با افزایش تقاضا برای مهارت های امنیتی AWS در بازار ابر ، این گواهینامه می تواند به شما در پیشرفت حرفه شما کمک کند. این کتاب با راهنمایی در ایجاد راه حل های امنیتی پیچیده به شما کمک می کند تا برای آزمون آماده شوید و گواهینامه بگیرید. از درک مدل مسئولیت مشترک AWS و مدیریت هویت و دسترسی گرفته تا استفاده از بهترین شیوه های مدیریت دسترسی ، به تدریج مهارت های خود را ارتقا می دهید. این کتاب همچنین به عنوان مثال به محافظت و اصول محافظت از زیرساخت VPC می پردازد. با پوشش تهدیدات امنیتی ، آسیب پذیری ها و حملاتی مانند حمله DDoS ، خواهید فهمید که چگونه آنها را در لایه های مختلف کاهش دهید. سپس شما مطابقت را رعایت کرده و یاد خواهید گرفت که چگونه از AWS برای حسابرسی و مدیریت زیرساخت ها استفاده کنید و همچنین با پیاده سازی مکانیسم های ثبت اطلاعات و ردیابی ، بر نظارت بر محیط خود تمرکز خواهید کرد. بعداً می آموزید که چگونه با تهیه یک محیط زنده ، خود را با رمزگذاری داده ها پیاده سازی کنید. سرانجام ، شما بهترین روشهای امنیتی را پیدا خواهید کرد که به شما کمک می کند تا در مورد هزینه ، امنیت و پیچیدگی استقرار تصمیمات اساسی بگیرید. با پایان این کتاب امنیتی AWS ، شما مهارت قبولی در آزمون و طراحی راه حل های امن AWS را خواهید داشت. آنچه را خواهید آموخت یاد می گیرید چطور حوادث را با امنیت شناسایی و کاهش دهید اختصاص منابع مناسب به خدمات وب آمازون (AWS) برای پشتیبانی از نیازهای امنیتی کار با مدل مسئولیت مشترک AWS محافظت از ابر عمومی AWS خود در لایه های مختلف رایانش ابری نحوه پیاده سازی را کشف کنید احراز هویت یکپارچه و همراه مانیتور و کارها را به طور کارآمد با AWS برای این کتاب ثبت کنید اگر این یک مدیر سیستم یا یک متخصص امنیتی هستید که می خواهد گواهی امنیتی AWS را بدست آورد ، این کتاب برای شما مناسب است. برای استفاده بیشتر از این کتاب AWS ، تجربه قبلی در تهیه یک فضای ابری لازم است.

[ad_2]

دانلود پی دی اف کتاب AWS Certified Security – Specialty Exam Guide : Build Your Cloud Security Knowledge and Expertise As an AWS Certified Security Specialist (SCS-C01)