دانلود کتاب زبان اصلی Bildschirmspiele als Konkurrent zum Lesen von Büchern? Fallstudien zur Lese- und Mediensozialisation bei männlichen Jugendlichen : Lieber zocken statt lesen?

[ad_1]

پایان نامه کارشناسی ارشد از سال 2018 در گروه آموزشی – زبان آلمانی – آموزش ، زبانشناسی ، درجه: 1.3 ، دانشگاه کلن (موسسه زبان و ادبیات آلمانی II) ، زبان: آلمانی ، خلاصه: این پایان نامه میزان بازی های روی صفحه را بررسی می کند رقیب خواندن کتاب با پسران. با توجه به وضعیت فعلی تحقیق ، به س questionsالات زیر پرداخته خواهد شد: استفاده از بازی های روی صفحه در پسران چگونه با عادت های مطالعه و لذت آنها از مطالعه ارتباط دارد؟ چگونه می توانید بازی های صفحه ای را در مقایسه با کتاب خواندن برای پسران انجام دهید؟ چه چیزی در مقایسه با کتابخوانی شما را مجذوب بازی های روی صفحه می کند؟ برای اینکه بتوانید به این س questionsالات پاسخ دهید ، از یک طرف ، موضوع پسران و بازی های خواندن / صفحه نمایش به صورت علمی مورد تحقیق قرار گرفته است. از طرف دیگر ، مصاحبه با پسران انجام و ارزیابی شد. نتایج نظرسنجی PISA در سال 2000 در بحث اجتماعی سر و صدا ایجاد کرد و منجر به شوک PISA شد ، زیرا طبق نتایج ، حدود یک چهارم دانش آموزان 15 ساله آزمایش شده در پایان دوره اجباری خود فقط دارای حداقل مهارت خواندن بودند. تحصیل کردن مسئله جنسیت و خواندن همیشه بیشتر مورد توجه قرار گرفته است ، زیرا آزمون کارایی خواندن مهارت های کافی خواندن و عدم انگیزه برای پسران را برای خواندن نشان می دهد. مانند PISA ، JIM 2017 نیز نشان می دهد که اهمیت مطالعه در اوقات فراغت برای پسران به طور قابل توجهی کمتر از دختران است: فقط 32٪ از تمام پسران تست شده هر روز یا چندین بار در هفته کتاب می خوانند. در مقابل ، نسبت مردانی که مطالعه نمی کنند 24٪ بیش از دو برابر دختران است. رفتار رسانه ها هنگام استفاده از پسران در زمینه بازی های صفحه ای بسیار متفاوت به نظر می رسد: در کل 83٪ پسران می گویند که هر روز یا چندین بار در هفته با رایانه یا از طریق کنسول های قابل حمل یا ثابت مانند تلفن های هوشمند یا تبلت ها بازی کرده اند. به عبارت دیگر ، از هر پنج پسر چهار نفر ، اما از هر پنج دختر فقط دو نفر ، هر روز یا حداقل چند بار در هفته بازی روی صفحه انجام می دهند. این یافته ها نشان می دهد که بازی های روی صفحه به طور فزاینده ای در زندگی روزمره پسران ادغام می شوند و برخلاف مطالعه کتاب ، نقش عمده ای در اوقات فراغت آنها دارند. بنابراین ، نتایج PISA در ارتباط با یافته های مطالعه JIM به این مسئله اشاره دارد که پسران نه تنها قاعدتاً سواد کمتری دارند ، بلکه ترجیح می دهند در اوقات فراغت خود به جای رسانه های چاپی ، روی صفحه نمایش بازی کنند.

[ad_2]

دانلود پی دی اف کتاب Bildschirmspiele als Konkurrent zum Lesen von Büchern? Fallstudien zur Lese- und Mediensozialisation bei männlichen Jugendlichen : Lieber zocken statt lesen?