دانلود کتاب زبان اصلی Chicken Little, Come Out! The Sky Is Not Falling! : Helping Children Express and Cope with Their Anxiety (Learn to Read, Mental Health for Kids)

[ad_1]

ترس و اضطراب کودک خود را با مرغ کوچک تسکین دهید این رویکرد جدید در داستان عامیانه کلاسیک برای کمک به کودکان در شناسایی و عادی سازی نگرانی ها ، ترس ها و اضطراب هایشان ایجاد شده است. با کمک چند دوست از گهواره ، Chicken Little ، بیرون بروید. آسمان در حال سقوط نیست! آگاهی از سلامت روان را ارتقا می بخشد و راهکارهای مقابله ای را ارائه می دهد. دارای یک انبار سرگرم کننده ، حیوانات کرکی مزرعه و چندین طرفدار بهداشت روان. یک انبار پر از شخصیت های کوچک مرغ است ، اما آنها نمی خواهند بیرون بروند. آنجا ترسناک است و آنها می ترسند آسمان در حال سقوط باشد! اما با همکاری زیاد تیمی و کمک کمی از Chicken Little ، با هم می توانند ترس و ترس آنها را برطرف کنند. همه آنها به ابزارهای مناسب برای کاهش استرس رفتاری نیاز دارند! یک داستان حیوانات رنگارنگ در مورد سلامت روان کودکان. Chicken Little با ترس مشترک روبرو شده و به طرز جذاب و جدیدی به کودکان دارای اضطراب کمک می کند. دکتر وینچستر-وگا با استفاده از حیوانات مزرعه مرتبط با حیوانات که از داستان کوچک مرغ ، و به عنوان یک مددکار اجتماعی روانپزشکی ، به زیبایی نشان داده شده است ، روشهایی را برای مدیریت و عادی سازی سلامت روان کودکان و تشویق به مکالمه و درک مطلب پیشنهاد می کند. در داخل ، مهارت های مقابله ای ، استراتژی ها و دو منبع پاداش را برای والدین ، ​​مراقبان و مراقبانی که با کودکان مضطرب کار می کنند ، پیدا کنید. اگر از کتابهایی مانند “وقتی خیلی نگران هستید چه کاری باید انجام دهید” ، “ویلما ژان ماشین نگرانی” یا “خیلی نگران” لذت برده اید ، پس شما و فرزندتان عاشق مرغ کوچک هستید ، بیرون بیایید. آسمان در حال سقوط نیست!

[ad_2]

دانلود پی دی اف کتاب Chicken Little, Come Out! The Sky Is Not Falling! : Helping Children Express and Cope with Their Anxiety (Learn to Read, Mental Health for Kids)