دانلود کتاب زبان اصلی Civil Society and Political Representation in Latin America (2010-2015) : Towards a Divorce Between Social Movements and Political Parties?

[ad_1]

این کتاب تحلیلی عمیق از موج اعتراضات سیاسی و ناآرامی های گسترش یافته در آمریکای لاتین را از سال 2010 تا 2015 ارائه می دهد تا به س questionالی پاسخ دهد که دانشمندان علوم اجتماعی در منطقه را به چالش می کشد: چرا برخی از کشورها با جنبش های اجتماعی و احزاب سیاسی طلاق روبرو می شوند در حالی که برخی دیگر نه؟ مشارکتهای جمع آوری شده در این جلد نشان می دهد که منطق نمایندگی سیاسی در آمریکای لاتین و “بحران” ادعا شده یک ویژگی مشترک و دائمی برای کل منطقه نیست. به نظر می رسد برخی کشورها مانند شیلی ، برزیل ، کلمبیا و مکزیک روند خودمختاری جنبش های اجتماعی خود را بر سیستم سیاسی نهادی تجربه کرده اند. با این حال ، آرژانتین ، بولیوی ، اکوادور و اروگوئه چنین تقسیم بندی ای را بین جامعه مدنی و احزاب سیاسی مشاهده نکرده اند. این کتاب ، گردآوری هشت مورد از این کشورها و ارزیابی کلی از اوضاع در سراسر منطقه ، یافته های جالبی را ارائه می دهد که به بحث در مورد بحران با نمایندگی سیاسی در آمریکای لاتین کمک می کند ، منابع ارزشمندی را برای رهبران سیاسی ، محققان ، سیاستمداران فراهم می کند و فعالان اجتماعی در منطقه.

[ad_2]

دانلود پی دی اف کتاب Civil Society and Political Representation in Latin America (2010-2015) : Towards a Divorce Between Social Movements and Political Parties?