دانلود کتاب زبان اصلی Development of Chemistry-Based Screening Platform for Access to Mirror-Image Library of Natural Products :

[ad_1]

این پایان نامه به طور عمده توسعه یک فرآیند غربالگری برای یک کتابخانه آینه ای از محصولات طبیعی دست ساز را توصیف می کند. این نشان می دهد که چگونه ، با استفاده از پروتئین های تصویر آینه برای نمایش محصولات طبیعی موجود ، می توان تصاویر آینه ایزومریک غیرقابل دسترسی محصولات طبیعی را در یک فرآیند آینه نمایش داد. علاوه بر این ، از آنجا که ایزومرهای تصویر آینه ای ، از جمله پروتئین های هدف و محصولات طبیعی ، اساساً توسط سنتز شیمیایی تولید می شوند ، استراتژی غربالگری ارائه شده در اینجا اهمیت شیمی آلی را نشان می دهد. محصولات طبیعی معمولاً به عنوان منابع ارزشمند برای تشخیص مواد مخدر مورد استفاده قرار می گیرند. با این حال ، از آنجا که در درجه اول به صورت تک انانتیومری تولید می شوند ، محققان فقط محصولات طبیعی حاوی یک استریوشیمی واحد موجود در طبیعت را آزمایش کردند. از آنجا که محصولات طبیعی و انانتیومرهای آنها دارای خصوصیات فیزیکی شیمیایی یکسان و فعالیتهای مختلف بیولوژیکی هستند ، تصاویر آینه ایزومریک محصولات طبیعی کاندیداهای امیدوار کننده داروهای جدید است. در تلاش برای شناسایی عوامل ضد سرطان از کتابخانه آینه ، سنتز پروتئین شیمیایی برخی از آنكوپروتئین های هدف ، MDM2 ، MDMX و Grb2 ، و برنامه های آنها در فرآیند غربالگری آرایه شیمیایی به دست آمد. در طی این فرایند ، انانتیومر NP843 ، که آنتیمومر یک مشتق α-توکوفرول است ، با موفقیت به عنوان یک مهار کننده جدید تعامل MDM2-p53 شناسایی شد. این نتایج به وضوح نشان می دهد که کتابخانه آینه ای محصولات طبیعی کایرال یک منبع دارویی بسیار ارزشمند است. بر این اساس ، استراتژی غربالگری مبتنی بر شیمی که در این رساله شرح داده شده است مورد توجه بسیاری از طیف وسیعی از شیمی دانان درگیر در محصولات طبیعی ، شیمی دارویی و مصنوعی خواهد بود.

[ad_2]

دانلود پی دی اف کتاب Development of Chemistry-Based Screening Platform for Access to Mirror-Image Library of Natural Products :