دانلود کتاب زبان اصلی La Trève de minuit – Jusqu'à la reddition : Les tomes 3 et 4 de la saga de romance U.S. Marines réunis en un volume inédit !

[ad_1]

داستان اسکارلت و کیر را دنبال کنید ، که با انتخاب دشوارتر رابطه آنها تیره می شود: دعوت به وظیفه یا دعوت به احساسات؟ تفنگداران دریایی ایالات متحده – جلد 3 پس از یک برخورد پر سر و صدا ، اسکارلت و کایر درگیر رابطه ای بافته از تحریک و گستاخی می شوند. اما فراتر از مشاجرات آنها ، سرخ موهای نترس و کاپیتان سرخپوشان یک جذابیت متقابل ایجاد می کنند که هیچ یک نمی تواند جلوی آن را بگیرد. اشتیاق به زودی جبران ناپذیر می شود و دو عاشق آن را با تب تجربه می کنند … تا روزی که سرباز ترسیده از تعهد احساسی ، بازگشت خود را به جبهه تسریع می کند. تفنگداران دریایی ایالات متحده – جلد 4 در حالی که اسکارلت و کی یر در یک رابطه آتشین و پرشور زندگی می کردند ، اسکارلت به طور تصادفی باردار شد. اگر این خبر از زن جوان رمانتیک خوشحال می شد ، به نظر می رسید دستگیری یک سرباز آزادیخواه است. کی یر بازگشت خود را به خطوط مقدم سرعت می بخشد و مسافت ماه ها آنها را از هم جدا می کند ، زمانی که آنها می توانند احساسات خود را ارزیابی کنند و برای آرام شدن دوباره آماده شوند … با ترکیب جلدهای 3 و 4 از یک مجموعه بوکس جدید لذت ببرید یک حماسه درباره تفنگداران دریایی آمریکا بزنید و خود را در یک داستان عاشقانه بی نظیر بین اسکارلت ، مو قرمز و زیبا ، عاشق نظامی خود غرق کنید. درباره نویسنده آریا رومانو در حال تحصیل در رشته تاریخ نظامی در سوربن است و علاقه زیادی به ادبیات و هنر دارد. چندین سال است که او رمان های تاریخی و عاشقانه می نویسد ، چه آنها در گذشته زندگی می کنند ، در حال حاضر یا حتی در یک حجاب جادویی محجبه هستند … در حالی که عشق و اشتیاق همچنان موضوع اصلی داستان هستند.

[ad_2]

دانلود پی دی اف کتاب La Trève de minuit – Jusqu'à la reddition : Les tomes 3 et 4 de la saga de romance U.S. Marines réunis en un volume inédit !