دانلود کتاب زبان اصلی The Science of Time Travel : The Secrets Behind Time Machines, Time Loops, Alternate Realities, and More!

[ad_1]

با دکتر هو ، ترمیناتور ، مردان ایکس و همه مسافران مورد علاقه خود به گذشته سفر کنید! داستان علمی ، دریچه ای مناسب برای احتمالات و خطرات سفر در زمان است. اگر به گذشته برگردید و پدربزرگ و مادربزرگ خود را بکشید چه اتفاقی می افتد؟ اگر می دانستید چگونه جلوی ترور ریاست جمهوری را بگیرید ، سفر در زمان به شما این امکان را می دهد که آرزوی خود را عملی کنید؟ آیا می توانیم از سفر در زمان به عنوان ابزاری برای جلوگیری از سرنوشت آینده یا اشتباهات گذشته استفاده کنیم؟ Science of Time Travel با استفاده از حق رایانه های علمی تخیلی مورد علاقه شما سفر می کند ، از پارادوکس های کلاسیک سفر در زمان Star Trek گرفته تا جهان کروز Doctor Who. علم واقعی را در پشت س questionsالاتی از قبیل کشف کنید: آیا سفر در زمان می تواند مانند گذشته در کریسمس حسرت گذشته ما را پاک کند؟ آیا برای جلوگیری از آینده ای وحشتناک مانند ترمیناتور ارزش کشتن مردم در گذشته را دارد؟ از تجربه همان روز و دوباره روز Groundhog چه چیزی می توان یاد گرفت؟ آیا سفر در زمان می تواند مانند دژاوو حق حریم خصوصی ما را از بین ببرد؟ و خیلی بیشتر! وقت آن است که DeLorean را با سرعت 88 مایل در ساعت روشن کنید ، به TARDIS که در مکانی برجسته پنهان شده است بپرید یا با USS Enterprise فضا را تحریف کنید تا معنی سفر در زمان برای ما را کشف کند.

[ad_2]

دانلود پی دی اف کتاب The Science of Time Travel : The Secrets Behind Time Machines, Time Loops, Alternate Realities, and More!