دانلود کتاب زبان اصلی Unbox Your Life : Curbing Chronic Complainers, Living Life Liberated, and Other Secrets to Success (Positive Thinking Book, International Best Seller)

[ad_1]

اعتماد به نفس و اعتماد به نفس را ایجاد کنید “زندگی خود را کپی کنید ، این شما را به یک سفر هیجان انگیز از کشف خود و یک زندگی معنادار و هدفمند می رساند.” توبیاس بک ، مدرس و مشاور آلمانی ، مشاور زندگی خود را مدیریت می کنید در این کتاب پرفروش بین المللی. ذهن آزاد شده با فلسفه Tobias Beck Liberated® از قتل ، خون آشام های انرژی زا و عزاداران مزمن زندگی خود اجتناب کنید. Unbox Your Life با قطبی سازی ، تحریک و اغراق ، خوانندگان را ترغیب می کند تا از نگرشهای منفی خلاص شوند ، در یک فرد بسیار حساس جهت گیری کنند و سرانجام با موفقیت و اعتباری زندگی کنند. داستان های خنده دار ، تصاویر جالب و تکنیک های اثبات شده. Unbox Your Life از داستان موفقیت انگیزشی خود بک و معنای واقعی آن پیروی می کند. با ترکیب پانزده سال تجربه در رشد شخصیت و روانشناسی رفتاری با داستانهایی که به همان اندازه سرگرم کننده و آموزنده نیز هستند ، خواندن Unbox Your Life به همان اندازه آسان و غیرمعمول است. در داخل خواهید یافت: نکاتی برای انگیزه شخصی برای کمک به شما در راه خود و هدایت رویاهایتان توصیه هایی برای جستجوی افرادی که از شما حمایت می کنند ، به شما امکان رشد و پیشرفت را می دهند کمیک های خنده دار نشان دهنده استراتژی های شغلی اثبات شده به دنبال هدیه هستند برای خود یا هدیه هایی با تفکر مثبت – یا کتابهایی مانند راهنمای بقاath Empath ، قدرت ذهن ناخودآگاه یا خارج شدن از راه خود را بخوانید – پس Unbox Your Life را دوست خواهید داشت.

[ad_2]

دانلود پی دی اف کتاب Unbox Your Life : Curbing Chronic Complainers, Living Life Liberated, and Other Secrets to Success (Positive Thinking Book, International Best Seller)